Albert leták

Výhodné slevy a akční nabídky hypermarketů a supermarketů Albert najdete každý týden v aktuálním letáku. Můžete si podle něho sestavit nákupní lístek.

Aktuální leták Albert

Albert – akční letáky

Zákazníci obchodního řetězce supermarketů a hypermarketů Albert, které jsou zastoupené v celé České republice a stále se jejich počet zvyšuje, si zvykli na to, že každý týden mohou nahlédnout do letáku Albert a prohlédnout si akční ceny různých druhů zboží.

  • Leták Albert je obvykle v platnosti jeden týden a je zde zastoupený veškerý prodávaný sortiment.

Tím, že pravidelně budete sledovat akční leták Albert, můžete ušetřit značné finanční prostředky. Dříve či později se zde vámi požadované zboží jistě objeví. Letáky Albert jsou zveřejňovány s jednodenním předstihem.

  • Proto má každý zákazník možnost si v klidu prohlédnout nabídku a rozhodnout se, co bude následující týden kupovat.
  • Pokud si tedy otevřete Albert leták příští týden, můžete si podle něho vytvořit nákupní lístek a máte tak jistotu, že koupíte nejen levně, ale také pouze to, co skutečně potřebujete.

Několik možností, jak ušetřit

Akční letáky Albert jsou vydávány ve dvou variantách. Jednou z nich je Albert akční leták pro supermarkety a druhou možností akční leták pro hypermarkety. Každý zákazník se také může stát členem věrnostního programu, ve kterém dostává kredity za veškeré nákupy, a navíc extra kredity za nákup zdravých potravin.

  • Kredity se ukládají do aplikace Můj Albert, kde je možné si je proměnit za peníze.
  • Ty jsou odečteny z ceny dalšího nákupu.
  • Čím víc budete tedy nakupovat, tím více ušetříte.

Pravidelně jsou do Albert akční nabídky hypermarketů a supermarketů zařazovány také nejvíce žádané druhy ovoce a zeleniny. A to i v BIO kvalitě. Bohatou nabídku za snížené ceny najdete také v oddělení mléčných výrobků nebo masných produktů.

  • V obchodech Albert nakoupíte kromě potravin a drogistického zboží za akční ceny i vybrané druhy oblečení a potřeby do domácnosti.
  • Zastoupena je zde také akční nabídka krmiva a potřeb pro vaše domácí mazlíčky.