Billa leták

Supermarkety Billa vydávají pro své zákazníky hned několik akčních letáků, které informují o výhodnějších cenách nejen potravin, ale celé řady dalších produktů.

Aktuální Billa leták

Billa – akční letáky

Už více než třicet let působí na našem trhu obchodní řetězec supermarketů Billa, které nabízejí široký výběr produktů známých i regionálních prodejců. Čerstvý sortiment tu najdete v oblasti lahůdek, pečiva, ovoce, zeleniny, mléčných produktů i masa a chlazených potravin. Většinu sortimentu tvoří české potraviny.

  • Supermarket Billa pro své zákazníky pravidelně vydává akční letáky Billa, které informují o aktuálně zlevněném zboží.
  • Obvykle každý týden můžete tak využít celou řadu zajímavých slev.

Jednou z možností je velký Billa leták, ve kterém najdete nejen základní potraviny, ale také trvanlivé produkty, nápoje, maso i drogistické zboží. Zajímavé slevové akce nabízí také malý akční leták Billa, který doplňuje zmíněný velký leták.

  • Platnost těchto letáků je obvykle jeden týden.

Další možnosti, jak ušetřit

Billa akce také můžete sledovat v dalších letácích, které jsou úzce zaměřené na jeden druh potravin. Může se jednat například o letáky, které jsou zaměřené na akční ceny ryb nebo jiných produktů.

  • Ne všechny letáky Billa jsou určené pro veškeré obchody v České republice.
  • Proto je dobré sledovat ty, které vycházejí ve vašem regionu a jsou určené pro váš nejbližší obchod.

Je také výhodné sledovat Billa leták příští týden, který vždy vychází s určitým předstihem a zákazník má tak dostatek času, aby si mohl promyslet nákup na další dny. Kromě klasických akčních letáků vychází také leták Billa Bonus Clubu, který je určen pro členy Bonus Clubu.

  • Platnost tohoto letáku je většinou dva týdny a lze tu levně nakoupit celou řadu produktů.
  • Kromě výhodnějšího nákupu jsou také členům Billa Clubu nabízené další výhody například v podobě 10% slevy na celý nákup v den, kdy má zákazník narozeniny.

Další možností, jak výhodněji nakoupit, je sledovat leták „Nedělní jackpot“ nebo katalog „Vaše oblíbené značky v Bille“.