Dr.Max leták

Lékárny dr. Max vydávají každý měsíc pro členy svého klientského programu leták, který je informuje o cenově zvýhodněných produktech na recept i bez.

Aktuální Dr. Max leták

Dr. Max – akční letáky

Jednou z největších lékárenských sítí s působností v České republice jsou lékárny dr. Max. Tato společnost má vlastní laboratoř, která je v naší republice nejmodernější svého druhu. Díky tomu může dr. Max na trh dodávat vlastní kvalitní značky.

  • Lékárna dr. Max je zakladatelem projektu Taxík Maxík, který spolupracuje s kontem bariéry nadace charty 77.
  • Nákupem v lékárnách Dr. Max tedy můžete podpořit dobrou věc.

Lékárny dr.max nabízejí svým zákazníkům možnost přihlásit se do klientského programu, který přináší celou řadu výhod. Více než polovinu léků díky tomu pořídíte bez doplatku nebo z něho zaplatíte pouze 50 %. Druhou možností je registrace do dr. Max BABY, což je výhodné pro maminky s dětmi.

Nižší ceny pro držitele Karty výhod

Držitelé Karty výhod mohou pravidelně vybírat ze zlevněných produktů, které nabízí akční leták dr. Max.

  • Akční letáky dr. Max jsou sestavené tak, aby si mohl vybrat každý zákazník.
  • Akce dr. Max se mohou tedy týkat nejen volně prodejných léků, ale také doplňků stravy nebo produktů pro zdravou výživu.

Akční ceny dr. Max jsou poskytovány také na léky na recept. Letáky dr. Max vycházejí každý měsíc a jsou koncipovány i s ohledem na roční období. To znamená, že před chřipkovou sezónou se můžete zásobit levnějšími léky nebo vitamíny, které s vhodnější cenou uvádí leták dr. Max.

  • Pokud v nabídce nebylo to pravé a platnost aktuálního letáku se blíží ke konci, pak můžete počkat na leták dr. Max příští týden, kdy bude v nabídce opět celá řada produktů za velice zajímavé ceny.

Pravidelně se také objevují slevy produktů, které jsou nejvíce využívány, a to po celý rok. Náklady tak můžete ušetřit například za antikoncepci nebo za léčivé minerální vody. Kromě léků a doplňků stravy jsou v nabídce také přístroje určené pro domácí kontrolu vašeho zdraví. K nim může patřit digitální tlakoměr nebo bezdotykový teploměr. 

Síť lékáren Dr.Max nabízí svým zákazníkům nejen kvalitní produkty, ale také nadstandardní služby v podobě zajímavých slev nebo tematických soutěží. V eShopu se dá použít také dr. max slevový kupon, který získáte na webu Slevmi.cz, stačí ho zkopírovat použít v košíku. Rázem máte slevu až 50% a k tomu ještě cashback (peníze zpět z nákupu).