Lidl shop letak

Aktuální Lidl shop letak najdete každý týden zde na stránkách LETAK.info. Týden co týden pro vás připravujeme nejnovější letáky z Lídlu a jeho eshopu.

Lídl shop leták na tento týden

Lidl shop – akční letáky

Lídl je významným obchodním řetězcem v České republice a nabízí neuvěřitelné množství zboží různého typu a nejen značek jiných výrobců. Má také vlastní značku zboží.

Týden co týden se v akčním lidl shop letáku můžete dočíst něco nového a většina z nich je zaměřena na nějakou konkrétní zemi a její gastronomii. Můžete si tak obohatit klasickou českou kuchyni například o středomořská jídla a nebo se popasovat s asijskými specialitami.

Lidl shop leták na příští týden najdete na našem webu, stačí se jen každý týden podívat na naši nabídku letáků Lídl.

Většina letáků Lídl má platnost jeden týden, ale ty které se týkají eShopu nebo nějaké specifické akce, jsou pravidelně i delšího trvání. Jedná se totiž nejčastěji o nabídku zlevněných produktů jako je móda, sportovní potřeby nebo elektronika. Vzácně také v Lídl letáku najdete i televize a jinou bílou techniku. Na přehlídku moderních 8k televizí ale zapomeňte, přece jen se v základu jedná o prodejnu potravin.

Nakupujte chytře s Lídl shop letákem a ušetříte

Některé slevové akce, které nabízí Lidl shop letak, se týkají pouze vybraných prodejen. Mnoho z jejich produktů ale najdete také jiných obchodech a je dobré se nevázat jen na konkrétního prodejce. Slevu získáte také jinde a navíc to může být obchod, který vám dá peníze za nákup zpátky ve formě cashbacku. Seznam takových obchodů najdete na webu Slevmi.cz. Zajímavá je třeba sleva Fresh bedýnky – jejich slevové akce si s Lidlem v ničem nezadají.

Lidl shop letak - prodejna Lídl ve Zlíně

Lidl shop letak je stejně jako letáky jiných supermarketů a hypermarketů k dostání přímo na prodejnách, ale jeho tištění není zrovna ekologické. Právě z toho důvodu pro vás připravujeme tento web, kde získáte veškeré letáky z Lídlu aktuálně rychle a můžete si je prohlédnout jak na počítači, tak v mobilním telefonu.