PENNY leták

Nakupovat v Penny se vyplatí zejména tehdy, když využijete nabídku akčních letáků, ve kterých najdete celou řadu klasických i netradičních výrobků.

Aktuální Penny leták

Penny – akční letáky

Na tuzemském trhu působí celá řada velkých obchodních řetězců, které nabízejí vše, co můžete v domácnosti potřebovat. Od potravin až po průmyslové zboží. Jedním z největších českých obchodních společností je Penny Market, který si získal za bezmála čtvrtstoletí stovky stálých a spokojených zákazníků.

  • Patří mezi pět největších tuzemských řetězců.
  • Obchod Penny najdete tedy v celé řadě měst České republiky.

Penny nabízí svým zákazníkům možnost nakupovat levněji. Proto pro ně pravidelně vydává Penny akční letáky, ve kterých si mohou zákazníci vybrat celou škálu potravinových i drogistických produktů. Kromě toho je možné nakoupit levněji i potřeby pro domácí mazlíčky.

Široký výběr levného zboží

Akční leták Penny má platnost obvykle jeden týden a poté je vydán nový Penny leták na příští týden. Vždy vychází s předstihem. Tento systém umožňuje zákazníkům vybrat si v pohodlí domova levné produkty a pak je v klidu zakoupit.

  • Leták Penny je sestaven tak, aby v něm byly zastoupené všechny druhy prodávaného zboží.
  • Což znamená, že tu najdete nejen základní potraviny, ke kterým patří mléčné výroby, mouka apod., ale také jsou pravidelně v nabídce trvanlivé potraviny.

Penny akční ceny se týkají také masných výrobků a široké škály chlazených potravin.

Penny karta

Možnost, jak ještě více ušetřit, je určena pro věrné zákazníky, kteří si mohou jednoduchým způsobem ve všech prodejnách vyzvednout Penny kartu a získat tím celou řadu dalších výhod, jejichž základem je pochopitelně levnější nákup.

  • Držitel Penny karty má tedy hned dvě možnosti, jak ušetřit.
  • Stačí sledovat akce Penny a poté s kartou dojít nakoupit.

Penny letáky nabízejí za výhodně ceny nejen klasické potraviny, ale také možnost ochutnat něco exotického. Stačí si pohlídat slevy a pak zakoupit produkty kupříkladu z oblasti mexické nebo jiné netradiční kuchyně.