ROSSMANN leták

V drogeriích Rossmann můžete nakoupit nejen klasické drogistické zboží, ale také kvalitní kosmetiku a chovatelské potřeby, které se objevují v akčních letácích.

Aktuální Rossmann leták

Rossmann – akční letáky

Už několik desetiletí působí na tuzemském trhu obchodní síť Rossman. Tento obchod se specializuje především na drogistické zboží. Můžete tu zakoupit jak potřeby pro hygienu vaší domácnosti, tak i produkty pro vaši krásu a zdraví.

  • Tak, jako mnoho úspěšných prodejců, nabízí i tento obchod akční letáky Rossmann, které zákazníky informují o zlevněném zboží.
  • V letáku jsou zastoupené produkty ze všech prodávaných kategoriích.
  • Akce Rossmann se může tedy týkat nejen úklidových prostředků, ale také kosmetiky, parfémů a chovatelských potřeb.

Pokud se vám stalo, že vám nějaká výhodná nabídka unikla, nic se neděje. Akční leták Rossmann vychází obvykle v pravidelných čtrnáctidenních intervalech, a tak si můžete počkat na Rossmann leták příští týden.

Další možnosti výhodného nákupu

Prodejny Rossmann nabízejí kvalitní produkty ověřených značek i celou řadu vlastních výrobků. Pro své zákazníky má také v nabídce možnost získat členství v Rossmann Clubu a tím pádem využívat celou řadu dalších výhod.

  • Jednou z nich je například uvítací kupón s 20% slevou na celý nákup.
  • Další možností, jak ušetřit, je pro členy klubu sleva za věrnost nebo sleva měsíce.
  • Kromě toho můžete využít i 10 % narozeninovou slevu.

Leták Rossmann vás může informovat nejen o slevách, ale také díky němu můžete získat přehled o veškerém prodávaném sortimentu. Letáky Rossmann vám tedy umožní porovnávat vybrané produkty s jinými obchody a zjistit tak, která nabídka je pro vás tou nejvýhodnější.

  • Akční ceny Rossmann se mohou také týkat produktů od jednoho vybraného výrobce.
  • V tomto případě je možné získat až 55% slevu například na kapsle na praní nebo na celý sortiment oblíbené značky.

Kromě letáků je také k dispozici Magazín Rossmann, ve kterém se dozvíte celou řadu zajímavých informací ohledně kosmetiky a dalšího drogistického zboží.

Drogerie Rossmann má pro Čechy nezvyklé jméno, u nás nejsme zvyklí zdvojovat souhlásky, takže se snadno může stát, že místo správného názvu ROSSMANN hledají lidi letáky Rosmann, nebo letáky Rossman případně úplně bez zdvojení – letáky Rosman. Správně je to ovšem jenom letáky Rossmann.