Tesco leták

Prodejní síť Tesco nabízí svým zákazníkům v pravidelných intervalech akční letáky, ve kterých jsou zastoupené nejen potraviny, ale i vše pro domácnost.

Aktuální Tesco leták

Tesco – akční letáky

V obchodním řetězci Tesco, který má v České republice velké zastoupení, můžete nakoupit vše, co je zapotřebí v domácnosti, dílně i v péči o naše nejmenší. Kromě potravin a drogistického zboží zde najdete tedy i produkty pro péči o děti, hračky i chovatelské potřeby. Široký sortiment je také v oblasti zábavy.

  • Prodejní síť Tesco také pravidelně vydává letáky a magazíny, které mají umožnit zákazníkům nejen dobrou orientaci v nabízených produktech, ale také možnost nakoupit levněji za zvýhodněné ceny.

Každý týden můžete otevřít leták Tesco, ve kterém najdete kromě základních potravin i potraviny trvanlivé, maso, uzeniny, potřeby pro vaši zahradu i domácí mazlíčky.

  • Akční letáky Tesco jsou sestavené tak, aby měl každý zákazník možnost vybrat si to pravé do své domácnosti, a tak ušetřil finanční prostředky.
  • Akční leták Tesco je v platnosti jeden týden a poté se nabídka aktualizuje o nové produkty.
  • Ohlídat si Tesco leták příští týden se tedy rozhodně vyplatí.

Letáky umožní vytvořit si zásoby

Kromě klasického týdenního letáku jsou vydávány i Tesco magazíny, které jsou tematicky zaměřené nebo souvisejí s ročním obdobím. Tyto magazíny obsahují různé rady a zajímavosti. Využít je můžete jako inspiraci.

  • Letáky Tesco využívají k levnějším a výhodnějším nákupům stovky lidí v České republice.
  • Je to způsob, jak uspořit nejen finance, ale i čas.

Podle aktuální nabídky týdenního letáku si můžete přizpůsobit jídelníček na celý týden. Tesco akce se týkají také mnoha druhů trvanlivých potravin. Je to tedy možnost, jak se zásobit například na dovolenou nebo některé blížící se svátky.

  • Kromě výhodných slev v letácích je také možné přihlásit se do programu Clubcard a sbírat body za každý nákup.
  • Poukázky, které za body získáte, lze uplatnit při placení dalšího nákupu, který bude pokaždé výhodnější.